Dąbex jest prekursorem i opiekunem tradycji podłogi drewnianej. Jednocześnie pozostaje nowoczesną, modną i prężną firmą otwartą na przyjęcie oraz zastosowanie trendów w dziedzinie dekoracji wnętrz. To fantastycznie współgrające połączenie tradycji z nowoczesnością pozwala nam na realizację różnorodnych projektów we wnętrzach klasycznych, reprezentacyjnych, komercyjnych oraz minimalistycznych nadając im niepowtarzalny klimat i styl.

Produkty Dąbex od lat stanowią wyjątkowe rozwiązania aranżacyjne, cieszące się niesłabnącym uznaniem Klientów. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje pomieszczenie zmieni się we wnętrze eleganckie, nowoczesne, pełne ciepła i luksusu.

Wykorzystujemy 100% drewna pozyskiwanego wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych lasów, w tym lasów objętych FSC. Oznacza to, że surowiec, z którego wyprodukowane są wysokiej jakości podłogi Dąbex, pochodzi z lasów gdzie spełnione są Zasady Dobrej Gospodarki Leśnej. Poza tym, że nasze podłogi otrzymujemy z surowca naturalnego stanowiącego zasób odnawialny, to dodatkowo są one wykończone olejami naturalnymi oraz wysokiej jakości lakierami wolnymi od szkodliwych związków chemicznych.

Katalogi

Jesteś zainteresowany ofertą podłóg Dąbex lub masz pytania? Zadzwoń