Dzięki najbogatszej w branży ofercie dekorów, kreatywność jest nieograniczona. Nasze doświadczenie wzornicze, innowacyjność i szeroki wybór produktów sprawiają, że styl, elegancję i oryginalność masz w zasięgu ręki. Zapewniamy także dodatkowy komfort i izolację akustyczną dzięki innowacyjnym podkładom tekstylnym. Każdemu wnętrzu nadamy szykowny i niepowtarzalny charakter. Wykładziny winylowe firmy Tarkett są idealnym rozwiązaniem dla ludzi zakochanych w swoich domach i nieustannie je modernizujących w dążeniu do tworzenia doskonałych wnętrz.

Ekologiczne podejście jest głęboko zakorzenione w naszej wizji, w której jako cel wskazujemy tworzenie innowacyjnych rozwiązań podłogowych. Naszym celem jest zapewnienie lepszego samopoczucia użytkownikom pomieszczeń, przy zachowaniu szacunku dla środowiska naturalnego.

Dlatego właśnie przeszliśmy od linearnego modelu gospodarki polegającego na pozyskaniu, produkcji i utylizacji do gospodarki cyrkulacyjnej, w której towary i materiały zaprojektowane zostały tak, aby mogły zostać odebrane, przetworzone lub przeznaczone do ponownego wykorzystania w ciągłym procesie produkcji.

Katalogi

Jesteś zainteresowany ofertą podłóg winylowych firmy Trakett lub masz inne pytania? Zadzwoń